TOP 10: Najpiękniejsze fryzury na studniówkę

REDAKCJA

…gdy marzysz o częściowo rozpuszczonych włosach. Zainspiruj się!

studniówkowa fryzura

Gdy wybierasz się na pierwszy w swoim życiu wielki bal, musisz pomyśleć absolutnie o wszystkim. Piękna sukienka i idealny makijaż to za mało, bo częścią twojego wizerunku jest także fryzura.

Przy wyborze uczesania sugeruj się przede wszystkim urodą, nowe trendy odstaw na dalszy plan, ale nie zapominaj o nich! Rada? Przed studniówką wybierz się do swojego ulubionego gabinetu, zrób próbę - każdy renomowany salon wykona ją nieodpłatnie. Najlepiej, gdy wybierzesz kilka, kilkanaście różnych uczesań i skonsultujesz je ze swoim fryzjerem. On najlepiej doradzi, które z nich sprawdzą się w twoim przypadku i przetrwają całą noc, a które niekoniecznie.

My oczywiście nie zostawimy cię z tym wszystkim samej. W naszym przeglądzie znajdziesz 10 najpiękniejszych uczesań, które mają wspólny mianownik: rozpuszczone lub częściowo spięte kosmyki. Pokaż zdjęcia swojemu fryzjerowi i działajcie!

Strony

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-13 12:13:45

Rozpuszczone włosy na studniówkę to raczej średni pomysł. Na takich imprezach jest zazwyczaj ciepło, dochodzi do tego zabawa + niejednokrotnie alkohol. Po kilku godzinach taka fryzura będzie wyglądać koszmarnie! Włosy oklapną, będą brudne. Już nie wspomnę o tym że przy tańczeniu od razu pojawi się pot na karku i włosy beda mokre

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 04:54:06

Tych fryzur nawet nie trzeba robić u fryzjera, nie są trudne. Niektóre z nich są ładne, a niektóre nie pasują na studniówke. Fryzura z 8 strony wygląda jak włosy mojej koleżanki po tym jak uczyłam się robić kłosa, czyli niezbyt dobrze...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1