Dlaczego warto zapamiętać nazwisko projektantki Sylwii Romaniuk?

REDAKCJA

O niej jest teraz głośno! Polska projektantka odniosła sukces na Paris Fashion Week.

Sylwia Romaniuk

Projekty Sylwii Romaniuk to luksusowe krawiectwo, materiały najwyższej jakości i zmysłowe formy wydobywające i podkreślające piękno. Jak mówi sama artystka:

„Te kreacje mają przenosić w inny wymiar, odrywać od codzienności i spełniać marzenia”. Projekty tworzone są dla kobiet, które chcą czuć się komfortowo i pewnie. Ten efekt zapewnia doskonała konstrukcja, krój dopasowany do każdej sylwetki i dopracowanie najmniejszych detali. W Atelier SR znajdziemy suknie na najważniejsze okazje w życiu, uroczyste kolacje, wystąpienia na czerwonym dywanie czy gale. „Zapraszam do mojego świata, w którym sztuka łączy się z modą, a cierpliwość nagradzana jest suknią z bajki” – mówi Sylwia Romaniuk.

Swoją najnowszą kolekcję projektantka zaprezentowała ostatnio na Paris Fashion Week. Do tej pory udało się to jedynie Ewie Minge oraz Gosi Baczyńskiej – sukces i powód do dumy są więc ogromne. Pokaz odbył się w luksusowych wnętrzach Hotelu d'Evreux przy Place Vendôme w Paryżu. Modelki prezentowały strojne kreacje rodem z baśni. Nie zabrakło błysku, misternych zdobień oraz królewskich detali. Efekt? Oszałamiający.

Zobaczcie fotorelację z pokazu!

Fot. materiały prasowe Sylwii Romaniuk

Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz