Oto aktualnie najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy świata

REDAKCJA

Na Pintereście nie ma sobie równych. Oszalejesz na jego punkcie.

pierścionek zaręczynowy moissanit

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to dla większości mężczyzn ogromne wyzwanie. Panowie nie są raczej specjalistami w kwestii biżuterii, a ta jedna szczególna błyskotka ma się spodobać wybrance i (przynajmniej teoretycznie) zdobić jej dłoń do końca życia. Efekty poszukiwań bywają różne - namacalny dowód miłości wcale nie musi spodobać się wybrance.

Ale ten konkretny na pewno przypadnie jej do gustu - przekonuje portal "The Sun”. Statystyki serwisu Pinterest, który służy do wymiany inspirujących zdjęć udowadniają, że to aktualnie najbardziej pożądany pierścionek na świecie. W praktyce oznacza to, że został udostępniony w ostatnich miesiącach największą ilość razy.

To dzieło firmy jubilerskiej BBBGEM. Nietypowe, jak na zaręczynowe standardy, bo pozbawione tradycyjnego brylantu.

źródło: bbbgem.com

Oto on - pierścionek zaręczynowy, na punkcie którego oszalały tysiące internautek z całego świata. Składa się z dwóch części. Główna to obrączka wykonana z 14- lub 18-karatowego złota z moissanitem. To bardzo rzadki minerał (węglik krzemu) produkowany syntetycznie.

Drugi element to także złota obrączka, ale w przedniej części zdobiona małymi brylancikami. Mogą być noszone osobno, ale zdecydowanie najlepiej prezentują się razem.

Rozumiesz fenomen tej błyskotki?

źródło: bbbgem.com

Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Klau.dia.mond
(Ocena: 2)
2018-03-26 15:22:26

A ja nie rozumiem czym się tak wszyscy ekscytują, bo zdecydowanie nie podoba mi się to tzw "halo" z małymi brylantami wokół dużego. Poza tym dla mnie taki kamień byłby za duży. Dla mnie max to byłoby 0,50ct, jak mój wymarzony model P0200ZB z Aclari diamonds albo max max 0,70ct. Nakładka pomysłowa, ale i tak wyglądałaby ładniej bez tego "halo", tak robi się już za mocno nadźgane :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tamara
(Ocena: 5)
2018-03-19 10:43:13

Pierścionek zaręczynowy Auroria

Mi osobiście wystarczyłby dowolny z tych https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe ze wskazaniem na jeden z https://auroria.pl/img/diamond-ring/zlote-pierscionki-zareczynowe-z-diamentami.jpg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 11:29:46

Bardzo ładny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 06:42:56

Ładny bez tej nakładki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1