TEST: W jakiej sukience powinnaś pójść na wesele?

REDAKCJA

Idealną kreację znajdziesz właśnie tutaj.

sukienka na wesele

Wybór sukienki na wesele nie jest może aż tak ważny, jak kreacji studniówkowej, ale w byle czym żadna z nas się nie pokaże. W końcu to ważna uroczystość, w czasie której wizerunek jest niezwykle istotny. Suknia ma pasować do okazji, naszej osobowości, figury, pogody, partnera i stylistyki, w jakiej zorganizowana jest zabawa. Inaczej ubierzesz się na wytworny obiad w ekskluzywnej restauracji, a nieco inaczej na imprezę w ogrodzie.

Zobacz również: Tyle wypada włożyć do koperty na ślub. Znamy obowiązujące stawki

Możliwości jest sporo, o czym przekonujemy się w czasie zakupów. Różne fasony, tkaniny, kolory, długości i wykończenia, a wybrać można tylko jedną. Którą? Jeśli nie chcesz polegać wyłącznie na własnym guście - koniecznie rozwiąż nasz psychotest. Odpowiedź na 10 pytań, za każdym razem wybierając tylko jeden wariant i sprawdź wyniki. Może właśnie w ten sposób znajdziesz swoją wymarzoną kreację.

Zanotuj odpowiedzi A, B, C, D lub E, by poznać ostateczny rezultat. Kto wie, być może nasza podpowiedź okaże się strzałem w dziesiątkę i nareszcie będziesz wiedziała, czego szukać.

Strony

Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2018-05-16 19:46:08

aaa ccc ddd e hmm mam problem, pójdę na waleta :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 10:39:57

Już w pierwszym pytaniu brakuje opcji: idę jako osoba towarzysząca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1