Zachowała cnotę do ślubu. Po 10 latach zdradza, czy było warto

REDAKCJA

Dziewica na ślubnym kobiercu to coraz rzadsze zjawisko.

zachowanie dziewictwa do ślubu

Niektórzy śmieją się, że dziewice to gatunek na wymarciu. Porównują je do mitycznych stworzeń, które niby istnieją, ale nikt nigdy ich nie spotkał. W XXI wieku cnota jest towarem deficytowym. Okazuje się jednak, że wciąż się zdarza. Tak jak w przypadku Toli Okogwu, która na łamach portalu metro.co.uk wyznała, że stanęła na ślubnym kobiercu jako całkowicie niewinna kobieta. Zachowała czystość dla swojego męża i po 10 latach wcale tego nie żałuje.

Zobacz również: „Moja nowa dziewczyna byłaby idealna, gdyby nie pewien DEFEKT. Ma 29 lat i wciąż jest dziewicą”

„Mój mąż często żartuje, że nigdy by mnie nie poślubił, gdybym nie była dziewicą. To zdanie pewnie wstrząśnie wieloma z was. Zwłaszcza, że ja uważam to za zabawne i wcale się nie obrażam. Może zmienicie zdanie, kiedy powiem, że on też był prawiczkiem, kiedy się pobieraliśmy” - twierdzi.

Dziś ma 35 lat i dokładnie dekadę od dnia, w którym wyszła za mąż, postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii. W swoim krótkim wywodzie ujawnia, dlaczego stanęła na ślubnym kobiercu jako dziewica, jak wpłynęło to na jej życie seksualne i czy nie ma dziś poczucia, że być może zmarnowała szansę. Jej rówieśnice zmieniają partnerów i cieszą się życiem, a ona wytrwale czekała.

Strony

Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 20:05:43

Alez ludzie sa prymitywni,zupelnie jak zwierzeta.Calkowicie uzaleznieni od swych huci a nie widza tego,calkowicie zaslepieni,snia i marza tylko o jednym.!! 'Jak to bedzie z kims innym'? Dlaczego pojawia sie w glowie takie myslenie?Jesli kogos kochasz i pragniesz wspolzyc tylko i wylacznie z nim,skad takie mysli?co maja inni do tego?jesli sie dogadujecie,szanujecie i kochacie siebie nawzajem,inni nie maja tu nic do powiedzenia. Czlowiek ma kontrolowac swa seksualnosc i popedy a nie oni jego. Nigdy nie rozumialam,nie rozumiem i nie zrozumiem dzisiejszego swiata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 00:22:59

Ile masz lat? Bo strzelam, ze nascie, skoro takie pytania zadajesz. Za 10 lat zrozumiesz dlaczego ludzie uprawiaja seks.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 18:42:48

Jesli jej maz, ozenil sie z nia dlatego ze byla dziewica, a gdyby nie byla nie ozenilby sie z nia, to jej nie kocha. Zwyczajnie traktuje przedmiotowo. Wspolczuje jej. Uciekajcie jak najdalej od takich chlopaczkow. Miejcie do siebie szacunek. Mozna miec setki kochankow na koncie i byc ciekawa, wartosciowa osoba i byc dziewica i byc nudna, szara mycha, bez pasji, bez osobowosci. Niestety, ale zwykle szare i nudne kobiety bez pasji, wychodza za maz, zwlaszcza w mlodym wieku, ze to maz stad sie jej pasja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 21:50:37

Brawo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
obeah
(Ocena: 5)
2018-04-15 12:47:36

katoliczka wspomina o tym, że każdy może mieć swoje poglądy na tym polega demokracja i trzeba je szanować, szkoda że większych hipokrytów niż katolicy nie widziałam, szkoda, że zdania na temat antykoncepcji, małżeństw, orientacji seksualnej i innych tego typu tematów już ci fanatycy nie szanują

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Xyz
(Ocena: 5)
2018-04-15 16:50:28

Skoro ma ojca pastora, to chyba jednak nie katoliczka tylko protestantka :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 23:45:42

Czyli list pisany przez redakcje xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 15:59:11

Ojtam, ojtam ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 01:23:47

To ma szczęście, że nie okazało się po ślubie, że kompletnie nie dopasowali się seksualnie. Ja nie chciałabym brać ślubu jako dziewica, i wolałabym też, żeby mój wybranek miał już pierwszy seks za sobą nawet z inną kobietą. Po ślubie bałabym się po prostu, że któreś z nas zaczęłoby się zastanawiać jak to jest z kimś innym i przez to doszłoby do zdrady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 12:33:11

Też się tego bałam. Nawet nie po ślubie, bo nie czekaliśmy tak długo. Ale w sumie to można to dopasować do kogoś kto już miał ten pierwszy raz za sobą - też może być ciekawy jak to będzie z kimś innym, np. o innej budowie ciała, kolorze skóry itd. Jeśli ktoś nie był ciekawy wcześniej, bo w końcu utrzymał swoje dziewictwo/prawictwo ponad 20 lat, to i po ślubie nie będzie ciekawy (chyba że mu coś odwali totalnie). I w drugą stronę - jeśli ktoś wcześniej był "ciekawy" to posiadanie pierwszego razu za sobą też nic nie zmieni. Nadal będzie ciekawy (jednak nie oznacza to od razu, że na sto procent będzie zdradzal). Z drugiej strony... Fajnie jest mieć tą świadomość, że nawet przez chwilę partner/ka nie porówna nas ze swoim ex, bo nie było ex :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 00:21:12

Co? Swiadomosc, ze nie porowna bo nie ma do kogo? Dziewczyno, wylecz kompleksy bo chyba tylko dlatego wzielas prawiczka, bo czujesz sie gorsza od innych kobiet, a dziewictwo to Twoja karta przetargowa. Wiecej wiary w siebie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz