Właśnie TO każdy facet chce usłyszeć po seksie. 5 zdań, które powinnaś zapamiętać

REDAKCJA

Bardzo liczą na te słowa, choć wstydzą się do tego przyznać.

co mówić po seksie

Seks to nie tylko gra wstępna i sam akt. Okazuje się, że równie istotne jest to, co dzieje się już po stosunku. Od wszystkich tych elementów zależy ocena całości. Jeśli jeden z nich nie spełnił naszych oczekiwań - upojna noc kończy się rozczarowaniem. Często o tym zapominamy, pozwalając sobie na niewybredne komentarze lub odwrócenie się do partnera plecami.

Zobacz również: Każdy facet chce, żebyś dotknęła go właśnie TAM. 9 stref męskiej rozkoszy

To ogromny błąd. Faceci lubią czuć się docenieni i bardzo istotne jest dla nich to, co usłyszą po zakończeniu igraszek - przekonuje „Daily Star”. Potwierdzają to wyniki badania przeprowadzonego wśród czytelników gazety. Sondaż potwierdził, że słowa naprawdę mają moc. Zdradził też, co konkretnie powinnyśmy wtedy mówić.

Oto 5 zdań, które okazują się najlepszym podsumowaniem fizycznej bliskości. Jedno z nich jest szczególnie zaskakujące.

Strony

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-15 16:35:05

Że dobrze było mi z toba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-10 21:55:40

Zrobic ci kanapke? A moze po seksie kobieta powinna od razu wstac i myknav do kuchni i zrobic samcowi obfity posilek, bo samiec powyginal se troche? Czy wy macie cos z glowa? To jest portal dla kobiet? A moze dla odmiany niech mezczyzna zrobi swojej kobiecie coa do jedzenia albo picia?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Obeah
(Ocena: 5)
2018-07-10 10:51:27

zapomnieliście dodać że aby mówić takie rczeczy seks powinien być udany

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-10 13:16:34

haha dokładnie, święte rady, co trzeba mówić facetowi po seksie, w związku, żeby byl udany, ale najpierw na te słowa trzeba zasłużyć, chyba że mamy ściemniać i kłamać, ale to chyba gorsze, mówić coś komuś, a w duchu myśleć coś innego, nie fair wobec tej osoby. Coś Wam nie wychodzą te rady

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-10 13:40:22

Jak się kłamie w takiej sprawie i po ujowym seksie walnie się, którymś z tych tekstów do faceta to możemy już na długo zapomnieć o tym, że ten seks będzie w końcu dobry. Facet pomyśli sobie, że tak ci się podoba i później za każdym razem zbliżenie będzie wyglądało podobnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1