Sara Boruc stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Nazwy kolorów to...

REDAKCJA

Ładne? My jesteśmy zachwycone!

Sara Boruc indigo

Sara Boruc żyje raczej w cieniu, jeżeli porównamy ją do innych WAGs. To dojrzała, spełniona kobieta, po której aktywności nie widać, aby szukała poklasku. Sara na co dzień zajmuje się córkami – Olivią i Amelią. Jej pasją jest moda, którą ma okazję obserwować w trakcie licznych podróży, oraz śpiew. Interesuje się również sportem, jak na żonę piłkarza przystało. Mało kto wie, że Sara posługuje się biegle trzema językami.

Ci, którzy podejrzewają piękną Sarę o nicnierobienie, będą zaskoczeni. Niedawno celebrytka stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci – we współpracy z marką Indigo Nails. Sara Boruc postawiła na klasyczne kolory. Znajdziemy wśród nich purpurę, granat, róż, fiolet, beż i szarość. Uwagę zwracają nazwy poszczególnych kolorów. Są wśród nich takie jak: My King Arthur, Juice, Diamonds for breakfast, Billionaire, My Name is Sara, Sin City.

Pomysłowe? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i napiszcie, które kolory podobają wam się najbardziej.

Zobacz także: Nastolatka uzależniona od ZAPUSZCZANIA PAZNOKCI... nie obcinała ich już od 3 lat! To, jak wyglądają jej dłonie, trudno opisać (FOTO)

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

5
(Ocena: 5)
2018-01-09 17:23:17

piekne lakiery piękna ona loveeeeee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1