„Mój wielbiciel mnie prześladuje” (Przerażająca historia Patrycji)

REDAKCJA

Sytuacja wygląda poważnie.

nachalny wielbiciel

Odrzucenie przez kobietę nie jest przyjemnym doświadczeniem dla żadnego mężczyzny, ale ich reakcje bywają różne. Jedni cierpią w milczeniu i starają się zapomnieć o adresacie swoich uczuć. Drudzy nie poddają się i próbują wymyślać coraz to nawe sposoby, aby zaimponować wybrance. Jest też typ mężczyzny, pragnący się zemścić. Faceci robią to na różne sposoby, począwszy od dziecinnych po takie, na które są paragrafy.

Zobacz także: Właśnie TU powinnaś szukać męża. Miłość jest naprawdę blisko...

Patrycja jakiś czas temu odrzuciła zaloty swojego znajomego. Jak twierdzi w rozmowie z jedną z naszych redaktorek, nigdy nie dała mu cienia nadziei. Zawsze traktowała Marcina wyłącznie jak dobrego kolegę. Mimo to, a może właśnie przez jej niedostępność, facet zafascynował się nią i próbował zdobyć jej uczucie. Patrycja odrzuciła każde jego zaproszenie na randkę. Ostatecznie doszło do nieprzyjemnej rozmowy. Od tamtej pory dziewczyna ma wrażenie, że Marcin próbuje się na niej zemścić.

Publikujemy jej wyznanie.

- Mam 27 lat i kilka razy byłam zakochana bez wzajemności, więc wiem, jak to jest. Jeżeli podobałam się jakiemuś mężczyźnie, a on mnie nie, zawsze delikatnie dawałam do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. Podobnie było z Marcinem.

Poznaliśmy się w pracy. On został zatrudniony w tym samym dziale. Od piwa do piwa i imprezy do imprezy stawaliśmy się coraz lepszymi znajomymi. Zaufałam mu nawet na tyle, aby opowiedzieć o niektórych swoich problemach. Marcin okazał się doskonałym słuchaczem, a nawet doradzał mi. Wkrótce zauważyłam, że chyba wpadłam mu w oko.

Strony

Komentarze (9)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 09:39:18

Nawet gdy nie chodzi o miłość, a przecież nikt kto kocha nie jest agresywny wobec obiektu miłości, to od partnera wymaga się szacunku dla siebie, postępowania fair. Ktoś, kto zachowuje się w ten sposób nie ma tych wartości w sobie i pomyłką był wiązanie się z nim nawet na krótko. Dobrze jest się najpierw przekonać czy wybranek (wybranka) posiadają takie cechy i będą zdolni do zachowania się wobec nas w porządku, bez względu na to jak nam się ułoży - ponieważ w życiu mogą nas spotkać przeróżne sytuacje. Zadaję sobie ponadto pytanie gdzie w takich przypadkach jest pomoc policji - to przecież jest napastowanie i nękanie. 500+ to nie jest wystarczająca pomoc, jakiej oczekujemy od państwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anka
(Ocena: 1)
2018-04-14 21:52:47

Nie żal się lala bo aqrat w podłości, msciwości i nie umiejętnosci pogodzenia sie z tym, ze ktos nie kocha akurat laski nie maja sobie rownych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 20:45:38

Utnij mu waca zacznie prześladować urologa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
vtdf
(Ocena: 3)
2018-04-14 16:58:48

Eh kobito, nie wymawiasz się brakiem czasu, ale mówisz nie dziękuję. Od początku jak zauważyłaś, a co do reakcjiz najomych, to nawet nie wina tegoż Marcina. Ludzie w pewnych sytuacjach maja instynkty stadne, pracownicy znają Marcina jakoc złowieka spoko, dobrego w robiocie, któremu zalezało na babce, a ta mu kosza dała. I kto jest ten zły? Dodaj tylko, że do tej babki, w naszej klasie, zarywa chłopak z innej- reakcja typu "zdrajca" jest oczywista. I u dzieci w gimnazjum i w pracy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 09:47:19

Co ty wymyślasz! Wypisujesz o jakichś socjopatycznych relacjach, jakichś dziecinnych zabawach w mafiję? Tu nie więzienie ani slumsy. Na porządku dziennym ludzie zmieniają partnerów, ponieważ aby poznać kogoś trzeba z nim trochę pobyć i wówczas odsłania nam się obraz, który możemy zaakceptować lub nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 15:45:09

Zbieraj dowody, zacznij sie zalic jakims napotkanym osobom ze ktos Cie gnebi i czy nie podejrzewaja kogos zalatw go tak samo jak on Ciebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-15 09:49:50

No nie! Organizujemy dżunglę zamiast polepszać organizację państwa? To dobre dla dzikusów, którzy nie mają innych celów w życiu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 10:05:39

mnie tak prześladuje była dziewczyna mojego faceta. Nagle, po 9 miesiącach jak ją rzucił (a 8 od rozpoczęcia związku ze mną) coś jej do łba strzeliło i się zaczęło... od 7 miesięcy nie przestaje :/ Telefony z pogróżkami, rozsiewanie plotek w mojej pracy, wyzwiska, które lecą w moją stronę od niej i jej znajomych, wypisywanie do znajomych mojego faceta (bo on się wkurzył i ją zablokował wszędzie gdzie się da), komentowanie moich zdjęć na portalach, stalkowanie przez nią i jej psiapsiółki itp. nawet podała gdzieś mojego służbowego maila i średnio 3 razy w tygodniu dostaję niestosowne wiadomości. od kilku miesięcy uważam, że badania psychiatryczne powinny być obowiązkowe, zwłaszcza dla rozwydrzonych gó.wniar.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-14 13:16:15

Masz dowody, możesz iść na policję. Stalking jest karalny. I nie pisz, że nic nie zrobią. Pewnie typiara się przestraszy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1