O TYM MÓWIĄ WSZYSCY: Donatan złapał Edytę Górniak za pośladek!

REDAKCJA

Do incydentu doszło podczas festiwalu w Opolu. Reakcja artystki powala na kolana...

Edyta Górniak Opole

Donatan ma polsko-rosyjskie korzenie. Urodził się w Krakowie w 1984 r. Produkcją muzyki zajął się w 2002 r. Na przestrzeni lat wydawał płyty i współpracował z wieloma wykonawcami muzycznymi, ale zasłynął dopiero utworem „My Słowianie”. Polacy pokochali teledysk z pięknymi dziewczynami ubranymi w polskie stroje ludowe. Był on hitem przez wiele miesięcy.

W ciągu kilku ostatnich godzin Donatan znowu pojawił się na językach. Wszystko za sprawą złapania za pośladek Edyty Górniak podczas festiwalu w Opolu. W niedzielę odbył się koncert, podczas którego wokalistka zaśpiewała utwór „Andromeda”. Jest on wynikiem współpracy z Donatanem. Edyta zapewne zapamiętałby ją bardzo dobrze, gdyby nie ten incydent. Odpowiedź artystki mogła być tylko jedna – wymierzyła producentowi policzek. Wszystko zostało zarejestrowane podczas transmisji na żywo.

To podobno nie pierwszy raz, kiedy Donatan zapomniał o kulturze. Jak widać, sława to nie wszystko.

Zrobiłybyście to samo na miejscu Edyty?

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 22:22:34

Pap.lot, dział Kultura: Donatan złapał Edytę Górniak za pośladek... ja pierdllll nie wstyd wam takie g. wrzucać? Świat oficjalnie zszedł na psy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 15:10:40

No pewnie, że dobrze zrobiła, nie miał prawa jej dotykać bez jej zgody. Zastanawia mnie tylko... Hm, a może oni oboje umówili się by tak zrobić? Ciekawe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ałła
(Ocena: 5)
2018-06-11 17:10:13

Mi też się tak wydaje, że to było celowe. Ta ręka mu jakoś hamsko nie zleciała, a ona też jakoś mocno nie oddala, to bardziej żartobliwe było i dla wzbudzenia sensacji. Co nie zmienia faktu jaki jest Donatan ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 12:04:26

Dobrze że oddała wieśniakowi polakowi ja bym mu jeszcze kopa w jaja dała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1