Horoskop tygodniowy 30.04. - 06.05.

REDAKCJA

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Majowy weekend zapowiada się niezwykle przyjemnie. Uda ci się spędzić go w miłej atmosferze, mimo że nie zaplanujesz żadnych dalekich wycieczek. Odświeżysz w tym czasie znajomość z pewną ważną osobą.
Związki i seks: W twoim związku zbliża się ważna uroczystość. Nie zostawiaj przygotowań na ostatnią chwilę, bo z niczym nie zdążysz. Planowanie zacznij już dziś. Jesteś singielką? Szykuje się duża zmiana w twoim życiu osobistym. Pamiętaj tylko, żeby nie podejmować pochopnych decyzji.
Kariera i finanse: W finansach stabilizacja. Uda ci się odzyskać płynność finansową i spokój psychiczny. Uważaj tylko podczas wyjść do lokali – pod wpływem swobodnej atmosfery możesz wydać więcej, niż byłoby to wskazane.

Zodiakalne duety, które zupełnie do siebie nie pasują

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czeka cię bardzo dokuczliwa huśtawka nastrojów. Trudno będzie ci odzyskać równowagę psychiczną. Zastanów się, co spowodowało ten stan. Gdy się nad tym głębiej zastanowisz, szybko ustalisz przyczynę problemu.
Związki i seks: Szykuje się ożywienie w sferze uczuć. Jeśli jesteś w związku, czeka was teraz bardzo przyjemny czas i dużo romantycznych chwil. Jeśli natomiast jesteś singielką, miej oczy szeroko otwarte – gwiazdy mówią, że na horyzoncie widać prawdziwą miłość.
Kariera i finanse: Ostatnio próbowałaś złapać kilka srok za ogon, co nie przyniosło dobrych rezultatów. Najwyższy czas skoncentrować się na tym, w czym jesteś naprawdę dobra. Nie rozmieniaj się na drobne.

Strony

Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz