Horoskop tygodniowy 14.05. - 20.05.

REDAKCJA

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop tygodniowy

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu na twoje samopoczucie dobrze wpłynie spokojny relaks z książką lub na łonie natury – nawet w pojedynkę. Postaraj się nigdzie nie śpieszyć.
Związki i seks: Daj partnerowi czas do namysłu, zanim wróci do ciebie z odpowiedzią na ważne pytanie, które mu zadałaś. Na wszystko przychodzi czas. Jesteś singielką? Jeśli zwrócił na ciebie uwagę facet zupełnie nie w twoim typie, od razu postaw sprawę jasno, żeby uniknąć nieporozumień.
Kariera i finanse: Impas w sprawach zawodowych nie będzie trwał wiecznie. Już niedługo pojawią się nowe możliwości, z których warto będzie skorzystać. W piątek bądź ostrożna, wypłacając pieniądze z bankomatu.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Po okresie lekkiego kryzysu znowu odzyskasz radość i spokój. Wykorzystaj ten czas mądrze. Pomyśl o odnowieniu zaniedbanych kontaktów i nadrobieniu zaległości.
Związki i seks: Twój partner stanie się teraz wobec ciebie wyjątkowo podejrzliwy. Nie dawaj mu powodu. Pokaż mu, że w każdej sytuacji może ci ufać. Jesteś singielką? Gwiazdy mówią, że już wkrótce na horyzoncie pojawi się ktoś, kto może zmienić twoje życie!
Kariera i finanse: Twoje pomysły na kolejne biznesy z początku mogą wydawać się ciekawe, ale gwiazdy podpowiadają, by teraz skupić się na tym, w czym naprawdę jesteś dobra. Nie warto trzymać dwie sroki za ogon.

Strony

Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-14 11:25:31

Zacznijcie zatrudniać do pisania tych bzdur ludzi znających język polski...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1