Decyzja dnia

Chcę zrobić karierę przez łóżko. Dobrze to sobie wymyśliłam? G., 18 l.

Zawsze chciałam być modelką. Nie jestem taka głupia, że nic innego nie potrafię, ale chcę wykorzystać szansę. Dostałam urodę i nie chcę jej marnować. Podobnie myśli moja mama, która bardzo mi pomaga. Płaci za wszystkie sesje zdjęciowe, chodziła ze mną do agencji modelek. Przez pierwszy rok niewiele się działo. Dostawałam pojedyncze zlecenia, prawie nic na tym nie zarobiłam. Zmieniłam agencję i nie dzieje się już zupełnie nic. Wszędzie słyszę, że mam potencjał, ale nic z tego nie wychodzi...

Gdybym była beznadziejna, to nikt nie chciałby ze mną rozmawiać. A tak nie jest. Interesują się mną, wysyłają na kolejne zdjęcia. Poznałam już trochę ten biznes i wiem, że strasznie trudno się wybić. Mówi się, że modelki załatwiają sobie kontrakty d... I chyba coś w tym jest, bo im więcej plotek, tym lepiej im się powodzi. Wychodzi na to, że muszę się z kimś przespać, żeby było lepiej.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-15 22:37:59

nie oceniam Cię pewnie polscy celebryci też tak zaistniali, np ta miss która została dziennikarką w TVPisie napewno przez łóżko bo nawet zdania nie potrafii złożyć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-15 17:55:05

Po co chcesz zostac modelka , skoro masz swietne zadatki na kurwe ? Piszesz ze nie jestes glupia , a twoj list jednak wskazuje na cos innego;). Skoro nic nie osiagnelas do tej pory mimo,ze sie staralas to najwidoczniej cie oklamuja ze masz potecjal i ze sie nadajesz na modelke. Poprostu nie chce ci zrobic przykrosci tym ze najwidoczniej jestes chujowa :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-13 21:43:21

To może od razu zostań dziwką? Skoro tak widzisz modeling.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-13 09:04:17

Pirdum, pirdum! Dyrdum, dyrdum!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-13 00:15:49

Ten list nie ma składu ani ładu. Najpierw jest, że ''nie jestem taka głupia, że nic innego nie potrafię'', a potem ''Zaniedbałam szkołę, bo wierzyłam w karierę modelki''. Jesteś głupia jak but skoro nie umiesz pogodzić marnej kariery modelki z nauką. Ani jedno ani drugie ci nie wyszło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1